Vilniečius irgi gąsdina dėl automobilių numerių fiksavimo

Vilniuje jau veikia keturi greičio matuokliai, fiksuojantys tiek atvažiuojančių, tiek nuvažiuojančių automobilių greitį. Pasak Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriaus Egidijaus Skrodenio, priemonių, kuriomis bus kovojama su greičio mėgėjais, bus daugiau ir veikti jos pradės netrukus.

„Mes neatskleidžiame, kuriose vietose yra matuokliai, ne todėl, kad norime susirinkti daugiau pinigų ar pagauti visus pažeidėjus. Tiesiog norime, kad visi vairuotojai galvotų, jog kiekvienas iš 139 stacionarių greičio matuoklių yra būtent tas, kuris juos gali užfiksuoti tiek atvažiuojančius, tiek nuvažiuojančius“, – sako Egidijaus Skrodenis.

Pašnekovo teigimu, tikslas yra, kad tose vietose automobilių ir motociklų vairuotojai primažintų greitį ir važiuotų saugiai, nes tose vietose nelaimingų atsitikimų rizika yra didesnė.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius atskleidė, kad priemonių vairuotojams drausminti daugės.

„Jau yra įrenginėjamos 25 vietos, iš viso 100 vidutinio greičio fiksavimo kamerų visoje šalyje. Tikimės, kad spalio–lapkričio mėnesį jie pradės veikti. Yra tokių vietų, kuriose reikia išlaikyti, pavyzdžiui, 50 ar 70 km/val. greitį ilgesniame ruože, 1 ar 2 km, tam mes ir įdiegsime sektorines kameras, arba vidutinio greičio kameras. Vairuotojo numeris bus užfiksuotas įvažiuojant ir išvažiuojant iš šio pavojingo ruožo“, – apie būsimas naujoves pasakoja E. Skrodenis.

Skaitykite daugiau: http://www.madeinvilnius.lt/naujienos/transportas/vilniaus-gatves/sostineje-jau-veikia-keturi-dvipusiai-greicio-matuokliai/