Filipinams valstybinius numerio ženklus toliau tieks Baltic Sign akcininkai

Filipinų sausumos transporto tarnyba (The Land Transportation Office) sudarė sutartį su didžiausia valstybinių numerių gamintoja pasaulyje, įmonės BALTIC SIGN akcininke, TÖNNJES INTERNATIONAL GROUP GmbH.

Pasaulinis transporto priemonių identifikavimo rinkos lyderis iki 2024-ųjų metų pabaigos Pietryčių Azijos valstybei iš viso pristatys 16 milijonų valstybinių numerio ženklų ir apie 15 milijonų IDeSTIX RFID lipdukų, klijuojamų ant priekinio stiklo. Šie lipdukai turi unikalų specialiais skaitytuvais nuskaitomą identifikacinį kodą ir atstoja trečią valstybinį numerį.

2018 m. pirmuoju užsakymu įmonė TÖNNJES Filipinams jau pristatė beveik 3,25 mln. valstybinių numerių ir IDeSTIX RFID lipdukų.

Įmonė J.H. TÖNNJES buvo įkurta 1832 m. Delmenhorsto mieste, Vokietijoje. Pradėdama nuo paprastų medinių kamščių gamybos, nuo 1960-ųjų metų Vokietijos įmonė specializuojasi transporto priemonių valstybinių numerių gamybos srityje ir tiekia savo technologijas ne tik Vokietijai, bet ir nemažai daliai pasaulio.

Tarptautiniu mastu TÖNNJES INTERNATIONAL GROUP turi daugiau nei 45 dukterines įmones ir filialus šimte pasaulio šalių, įskaitant 18 Europos valstybių, JAV, Kanadą, Braziliją ir Pietų Afrikos Respubliką.